Operace karpálního tunelu

Operace karpálního tunelu endoskopickou metodou je moderním a minimálně invazivním zákrokem, který se provádí k léčbě syndromu karpálního tunelu (CTS).

Operace syndromu karpálního tunelu

K operaci karpálního tunelu přistupujeme tehdy, selžou-li konzervativní metody léčby (klid, vitamíny, léky, obstřiky). Odkládání operace karpálního tunelu u těžkých případů může mít nevratné důsledky: utlačovaný nerv se může být natolik poškozen, že se jen stěží naplno navrátí všechny funkce ruky.

Endoskopická operace karpálního tunelu 

Operace karpálního tunelu provádíme na klinice INTER CLINIC v rámci ambulantního režimu. Cena operace je 5000 Kč včetně pooperační kontroly. Za tuto cenu získáte špičkovou péči operatérů, kteří se na operace ruky dlouhodobě specializují (působili např. ve Vysokém nad Jizerou), minimální čekací lhůty (operace jsou možné i do 10 dní) a příjemné zázemí soukromé kliniky. Máte-li diagnostikován syndom karpálního tunelu na základě EMG, stačí se objednat přímo na operaci. V ostatních případech si nejdříve sjednejte konzultaci, na základě které budou provedena další dovyšetření. Email pro objednání: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Objednat se

Operace karpálního tunelu

Cílem operace syndromu karpálního tunelu je odstranit útlak nervu, který probíhá karpálním tunelem. Toho se nejčastěji docílí protnutím příčného zápěstního vazu, pod kterým probíhá nerv. Operace se provádí v místní anestezii a je velice krátká (do 30 min). Úleva přichází velice rychle, a to řádu dnů. Hojení jizvy nastává po dvou týdnech a plná zátěž ruky je možná cca za jeden až dva měsíce.

.

ZAVOLEJTE NÁM

tel.: 283 024 140

tel.: 283 024 142

Kontaktujte nás

1000 characters left

Kontakt

Adresa
Ortopedie-rehabilitace s.r.o.
Poliklinika Mazurská
Mazurská 484/2
181 00 Praha 8
OBJEDNÁNÍ
Tel: 283 024 142
Tel: 283 024 140
Email: objednani@ortopedie-rehabilitace.cz